Logo 112Rotterdam

Redactie overig 1 reactie(s) wo 12 oktober 2022, 1:51

Politie ingezet voor flinke vechtpartij in woonzorgcentrum Rotterdam

Laatst bijgewerkt: woensdag 01:54 uur
ROTTERDAM – Woensdagmorgen 12 oktober omstreeks 0.30 uur werd een vechtpartij gemeld aan de Langenhorst in Rotterdam.

Bewoners van het woonzorg complex Laurens Joachim en Anna hadden de politie gebeld, omdat er in een woning veel kabaal was te horen van een flinke ruzie. De politie is snel naar de woning gegaan en heeft hierbij een politiehond meegenomen. Eenmaal bij de woning bleek er inderdaad sprake van een flinke ruzie te zijn tussen twee personen. De woning was hierbij flink vernield en ook werd bloed aangetroffen.

De politie is in gesprek gegaan met de twee ruzie makers, maar deze wilde verder geen hulp en aangifte doen. De politie heeft daarom verder geen onderzoek gedaan en is weer inzetbaar gegaan.

Foto’s : AS Media

20221012014958.jpg 20221012014959.jpg

Locatie

Reacties

1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Ook interessant

Weersverwachting Rotterdam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Rotterdam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.