Logo 112Rotterdam

Redactie 112 0 reactie(s) zo 25 oktober 2020, 19:07

Drie Rotterdammers opgepakt na schietpartij op de Havikhorst

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 17:35 uur

ROTTERDAM – Agenten van de Rotterdamse politie hebben op 24 oktober drie mannen aangehouden na een schietincident aan de Havikhorst. Het gaat om drie Rotterdammers van 25 , 30 en 32 jaar. Bij het schietincident raakte niemand gewond.

De drie werden aangetroffen en aangehouden op de Havikhorst, nadat rond 01.40 uur bij de politie meerdere meldingen van schieten binnen waren gekomen. In de straat werden ook meerdere kogelhulzen gevonden en in beslaggenomen. De politie startte direct een onderzoek en had de drie mannen snel te pakken. De 25-jarige zit nog vast, de anderen zijn na verhoor heengezonden. Of er gericht op iets of iemand was geschoten of dat er een andere reden was om de kogels af te vuren, is nog in onderzoek.

Getuigen gezocht
Was u getuige van het schieten en heeft u nog niet met de politie gesproken? Doe dat dan alsnog. U kunt bellen naar 0900-8844 en vragen naar de recherche van district Zuid.

112 Rotterdam

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Rotterdam lees je in onze categorie 112 Nieuws Rotterdam. Alle 112 alarmeringen uit Rotterdam kan je live volgen via 112 meldingen Rotterdam.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Rotterdam

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Rotterdam
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.