
Jongen (17) overleden na steekpartij in Rozenburg
Laatst bijgewerkt: maandag 17:35 uur
ROZENBURG – Bij een steekincident aan de Laan van Nieuw Blankenburg is woensdagavond een 17-jarige Rozenburger om het leven gekomen. Hulpverleners troffen de jongen zwaargewond. Pogingen om hem te reanimeren mochten niet meer baten. De jongen overleed ter plekke.
Even voor 21:30 uur werd gemeld dat de jonge Rozenburger zwaar gewond was geraakt door messteken. Pogingen hem te reanimeren en een spoedoperatie konden niet voorkomen dat hij overleed. Direct werd de omgeving afgezet, werd sporenonderzoek verricht en startte een zoektocht naar een verdachte. Omstanders gaven informatie over een mogelijke verdachte. Dit wordt momenteel onderzocht en grondig uitgelopen. Met die reden is er ook een zoeking gedaan. Vooralsnog is niemand aangehouden.
Informatie
Heeft u meer informatie over dit incident en heeft u nog niet met de politie gesproken? Wij hoort de politie dat heel graag via 0900-8844. Wilt u liever anoniem blijven? Bel M. 0800-7000 of meld via meldmisdaadanoniem.nl.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties